Wymagania:
– biegła znajomość 3DS Max,
– umiejętność rigowania, skinowania i animacji,
– zdolność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu,
– kreatywność, ciekawość, otwartość i chęć do nauki,
– samodzielne rozwiązywanie problemów i dobra organizacja pracy,

Mile widziane:
– wyczucie kompozycji i swobodne władanie kamerą w przestrzeni 3D,
– wyczucie ruchu w animacji,
– znajomość After Effects, Photoshop i Premiere Pro,

– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– umiejętność modelowania 3D,

Oferujemy:
pracę w przyjaznej i miłej atmosferze,
– udział w fantastycznych projektach i twórczą atmosferę pracy,
– umowa o dzieło lub B2B,
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Aplikuj już dziś! Prześlij swoje CV i portfolio na adres: join@omimediahouse.com
z dopiskiem „Animator”  w tytule maila.

Szukamy osoby na stanowisko Junior Account Manager, w multidyscyplinarnym zakresie obowiązków:
– obsługa obecnych klientów – budowanie relacji z klientami, diagnozowanie potrzeb,
– pozyskiwanie nowych klientów,
– realizacja własnych działań marketingowych agencji,
– inicjacja i wdrażanie projektów,
– koordynowanie projektów – delegowanie zadań, zarządzanie projektem, planowanie, zarządzanie zasobami, harmonogramem w perspektywie 1 – 3 m-cy,

Wymagania:
– znajomość rynku i środowiska reklamy,
– znajomość języka angielskiego (komunikatywny – zaawansowany),
– znajomość pakietu G Suite,
– znajomość trendów i narzędzi marketingowych,
– wysoka kultura osobista.

Pożądane umiejętności:
– swoboda w nawiązywaniu kontaktów,
– umiejętność negocjacji,
– strategia i logika w działaniu,
– zdolność do podejmowania decyzji i szybkiego reagowania.

– charyzma,
– kreatywność,
– empatia oraz wyczucie względem klienta,
– odpowiedzialność i samodzielność,
– komunikatywność i sympatyczne usposobienie,
– mistrz(yni) pierwszego wrażenia,
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży reklamowej, w dziale marketingu, agencji reklamowej lub PR.

Oferujemy:
– kreatywne środowisko pracy,
– praca przy bezkompromisowych projektach,
– potencjał do rozwoju – zróżnicowane projekty, ciekawi klienci, masa pomysłów,
– miejsce pracy w centrum Wrocławia,
– pracę w pełnym wymiarze godzinowym.

Aplikuj już dziś! Prześlij swoje CV na adres: join@omimediahouse.com

Szukamy osoby na stanowisko Asystent Biura.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działań marketingowych agencji
  • Wsparcie działań HR
    • kompletowanie dokumentów HR
    • weryfikacja czasu pracy
    • przygotowywanie protokołów do umów
    • przygotowywanie umów dla dostawców
  • Dbanie o zaopatrzenie biura
    • bieżące zaopatrzenie (obsługa e-tesco, allegro)
    • koordynacja magazynu sprzętów, akcesoriów biurowych i stanu biura (inwentaryzacja, realizacja zamówień, konserwacja, utylizacja, serwisowanie)
  • Korespondencja
    • obsługa głównych kanałów komunikacyjnych firmy (mail, telefon)
    • poczta i zarządzanie usługami kurierskimi

  • doświadczenie w pracy w branży reklamowej: w dziale marketingu, agencji reklamowej lub PR
  • charyzma i kreatywność
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • komunikatywność i sympatyczne usposobienie
  • znajomość programów z pakietu Adobe
  • status studenta/studentki

Oferujemy:

  • kreatywne środowisko pracy
  • pracę przy bezkompromisowych projektach
  • potencjał do rozwoju – zróżnicowane projekty, ciekawi klienci, masa pomysłów
  • miejsce pracy w centrum Wrocławia
  • umowę zlecenie lub B2B
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym

Aplikuj już dziś! Prześlij swoje CV na adres: asystent@omimediahouse.com

Cenisz piękne rozwiązania i szukasz nowych wyzwań?

Posiadasz doświadczenie i portfolio, którym możesz się pochwalić?

Dołącz do nas!

Napisz na join@omimediahouse.com