Wymagania:
– biegła znajomość Photoshop, Illustrator oraz InDesign,

– zdolność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu,
– kreatywność, ciekawość i otwartość,
– samodzielność i dobra organizacja pracy,
– umiejętność przygotowywania materiałów do druku,
– 2-letnie doświadczenie lub bogate portfolio,
– znajomość nowych trendów w reklamie i technologii,
– znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Zadania i obowiązki:
– współtworzenie koncepcji kreatywnych kampanii reklamowych,
projektowanie identyfikacji wizualnej, opakowań i materiałów POS,
– wykonywanie konceptów, rysunków, ilustracji, infografik,
– rysowanie storyboardów.

Oferujemy:
pracę w przyjaznej i miłej atmosferze,
– biuro w pięknej kamienicy w centrum miasta,
– udział w ciekawych projektach i twórczą atmosferę pracy,
– umowa o dzieło lub B2B,
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Aplikuj już dziś! Prześlij swoje CV i portfolio na adres: join@omi.net.pl

Cenisz piękne rozwiązania i szukasz nowych wyzwań?

Posiadasz doświadczenie i portfolio, którym możesz się pochwalić?

Dołącz do nas!

Napisz na join@omimediahouse.com